Dinamo Rīga - Vityaz Moscow Region (1:2)

Rīgas Dinamo šovakar savā laukumā cieta astoto zaudējumu pēc kārtas, piekāpjoties vienai no Rietumu zonas līderēm Vityaz Moscow Region komandai

Vārtus rīdzinieku labā guva Vitālijs Pavlovs, bet viesiem precīzs bija Jevgeņijs Artjuhins un Pāvels Černovs.

Rīdzinieku rindās šosezon debitējot Oskaram Bārtulim, pirmo periodu labāk aizvadīja mājinieki. Loģiski bija astotajā minūtē pēc Kristapa Sotnieka un Roberta Lipsberga piespēlēm Pavlova gūtie vārti - 1:0.

Otrajā periodā liels pārsvars bija Vitjaz, taču vārtos perfekts bija Andrejs Makarovs, periodā atvairot 22 pretinieku metienus, kamēr pretējos vārtos Iļja Ježovs tika traucēts vien septiņreiz.

Trešajā periodā Vitjaz spiediens turpinājās, un divreiz arī Makarovs bija bezspēcīgs. 43.minūtē precīzs bija Artjuhins, bet 56.minūtē - Černovs ar metienu no zonas vidus - 1:2. Neskatoties uz to, ka brīdi pirms Černova precīzā metiena , neviens no tiesnešiem neredzēja, ka Vitjas komandas spēlētājs spēlēja ar augsti paceltu nūju iesitot Rīdzinieku spēlētājam pa seju un nenosvilpa un neiedeva Vitjaz komandai divu minūšu noraidījumu

1:2|1:0,0:0,0:2