Dinamo Rīga iemet vairāk par vienu golu un beidzot pārtrauc zaudējumu sēriju.

Dinamo Rīga beidzot pārtrauca astoņu zaudējumu sēriju uzvarot Dinamo Minsk komandu

Skaitliskajā vairākumā pēc spēcīga metiena no zilās līnijas, vārtu priekšā aktīvi darbojās Eštons, kuram izdevās iebakstīt ripu aiz vārtu līnijas, panākot 1:0 rīdzinieku labā. Atbalstītājiem par prieku jau četras minūtes vēlāk Kristaps Sotnieks veica solo reidu un, apslidojis teju vai visu laukumu, piespēlēja Meijam, kurš ar spēcīgu metienu augšējā kreisajā vārtu stūrī, rezultātu dubultoja.

Šādu rezultātu izdevās saglabāt mazāk nekā pusminūti, jo ar precīzu metienu no distances izcēlās aizsargs Vladislavs Jerjomenko. Turpinājumā spēles temps nekritās un jau pusotru minūti vēlāk Eštons ar Meiju aizskrēja pretuzbrukumā, kas beidzās ar vārtu guvumu, jo pirmais pie Meijas mestās ripas bija pirmo vārtu autors, uz rezultāta tablo atgriežot divu vārtu pārsvaru.

Otrajā periodā abas komandas turpināja demonstrēt ātru un aktīvu spēli, tomēr ripas lielākoties atradās pie laukumu apmalēm. Gan rīdzinieki, gan viesi vairākkārt izveidoja bīstamas vārtu gūšanas iespējas, tostarp četras ar pusi minūtes līdz otrā perioda beigām, kad Nerijus Ališausks ar tālu piespēli vienatnē pret vārtsargu izvirzīja Eštonu, tomēr uzbrucējam neizdevās trešo reizi pārspēt vārtsargu. Atlikušajā laikā neviena no komandām tā arī nespēja gūt vārtus, 40 minūtēm noslēdzoties ar rezultātu 3:1 par labu mājiniekiem.

Trešā perioda sākumā skaitlisko vairākumu savai komandai nopelnīja Miķelis Rēdlihs, tomēr to izmantot neizdevās. Šāda pati iespēja nepilnas piecas minūtes vēlāk bija arī viesiem, bet pēc neveiksmīga pirmā mēģinājuma, otro iespēju vairākumā Minskas komandai deva Frenks Razgals, nopelnot divu minūšu sodu par grūdienu apmalē. Minskas komanda vārtus neguva arī otrajā skaitliskajā vairākumā, bet astoņas minūtes līdz mača beigām Sotnieks viesiem sniedza trešo iespēju, kas tika izmantota, Meijam neveiksmīgi pielabojot ripas lidojuma virzienu.

Atlikušajā laikā nospiedošs pārsvars piederēja Minskas "Dinamo", tomēr viesu spēlētāji nespēja vēlreiz "uzlauzt" Andreja Makarova cietoksni, rīdziniekiem svinot pirmo panākumu pēdējās deviņās spēlēs.

3:2 12:25 Kostitsyn A. vairākums

Dinamo Rīga un Dinamo Minska savā starpā bija spēkojušās 40 reizes, no kurām rīdzinieki uzvarējuši 19, 16 reizes gūstot virsroku pamatlaikā. 18/19 sezonā abas komandas četrās spēlēs katra izcīnīja pa divām uzvarām.